Motor Bike Crush Simulator 3D

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Pudlus Games
Simülasyon oyunlarından hoşlananlar için bulunmayacak kalite ve heyecanda harika bir oyun.

Motor sürmek kimileri için sadece bir zevk olmakla beraber kimileri için ise gerçekten bir yaşam tarzını oluşturmaktadır. Kimileri hayatlarını bu hız makinelerine adamış ve bu aletler için her şeyi yapmaktadır. İşte bu oyunda siz bu harika aletlerden uzak kalmayın onları her an yanınızda taşıyabilesiniz diye, gerçek bir motorunuz yok ise motor aşkını ve adrenalinini her an taze tutabilesiniz diye üretildi. Bu oyunu oynadıktan sonra gerçekten motor severleri çok daha iyi anlayacaksınız. 

Oyunun içeriği ise tam size uygun olarak düzenlenmiş, adrenalin ihtiyacınızı telefonunuz sayesinde giderebilesiniz diye özenle üretildi. Oyun içerisinde hız sınırlarınızı fazlası ile zorlayacağınız , gerçekte yapmaya zorlanacağınız hareketleri rahatlıkla yapabilin diye özel platformlar hazırlandı. Canınızın sıkıldığı her yerde telefonunuz sayesinde bu heyecana hemen ortak olabilme imkanına sahipsiniz. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzu elinize alıp bu adrenaline ortak olmak. 

Oyun içerisinde motorun kontrolü telefonunuzdaki kalibrasyon özelliği sayesinde son derece kolay, gerçekçi sesleri, gerçek yaşama uygun olarak hazırlanmış son derece gerçekçi üç boyutlu grafikleri, gerçekçi fiziki özellikleri, sizi oyunun içerisinde hissettirecek ince ayrıntıları sayesinde bu oyuna sahip olduğunuz için asla pişman olmayacaksınız. Şimdi tek yapmanız gereken şey bu oyunu hemen indirerek heyecana hemen ortak olmak. 

Motor Bike Crush Simulator 3D indir